KONST / Litografier / Färglitografi 12767365
nr 1276 7365
André Brasilier
(f. 1929), Frankrike
Färglitografi, André Brasilier (f. 1929). Signerad, numrerad 73/75, stilleben. Motivet: 65x45 cm
André Brasilier, fransk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:42:47
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr